Новости ASBIS

Оновлений модельний ряд Dell OptiPlex

Август 06, 2018

DELL

Оновлений модельний ряд Dell OptiPlex

Лінійка комп'ютерів для бізнесу Dell OptiPlex з'явилася 25 років тому. Відзначити цю дату компанія Dell вирішила тотальним оновленням модельного ряду серії. Тепер вона включає в себе чотири моноблоки і велику кількість різноманітних десктопів.

Стандартні ПК Dell OptiPlex 7060, Dell OptiPlex 5060 і Dell OptiPlex 3060.

Все тріо представлено у форм-факторах "міні-тауер", "мікро-десктоп" і SFF. Моделі мають схожий дизайн і відрізняються тільки габаритами і варіантами опцій.  

Прихильникам філософії сучасних засобів комунікацій слід звернути увагу на нові моноблоки Dell OptiPlex.

27-дюймовий Dell OptiPlex 7760, 23,8-дюймовий Dell OptiPlex 7460, 21,5-дюймовий Dell OptiPlex 5260. Екрани цих моделей виконані за технологією IPS з роздільною здатністю 1080p, а Dell OptiPlex 7760 доступний ще і з 4К-дисплеєм. Всі моноблоки поставляються як зі звичайними, так і з сенсорними екранами. 

Нові пристрої будуть доступні зі складу ASBIS Ukraine найближчим часом.

Ваші запити на обладнання Dell надсилайте за адресою: dell@asbis.ua  

Отказ от ответственности: Информация, содержащаяся в каждом пресс-релизе и материале, размещенном на сайте, была действительной в момент его публикации. Несмотря на то, что пресс-релизы и другие материалы остаются на веб-сайте компании, компания не принимает на себя обязательств обновлять информацию с учетом последующих событий. Следовательно, читателям пресс-релизов и других материалов, не следует полагаться на точность и актуальность опубликованной информации после момента публикации.